Ремонт блока ABS VAG

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт блока ABS VAG

  ABS – це система антиблокування коліс. Її головне завдання – це запобігти блокуванню коліс при різкому гальмуванні автомобіля. Вона вбудована у всіх сучасних машинах та виконує дуже важливу місію. ABS навіть у екстреній ситуації, що сталася на дорозі, збереже контроль над керуванням транспортним засобом. Ця система також буде корисна при їзді по льоду або будь-якому іншому слизькому покриттю.

  Як працює система ABS? Тиск у гальмівному відділі знижується автоматично, таким чином відбувається розблокування коліс. За керування системою ABS відповідає бортовик, який зчитує та виводить на екран усю інформацію.

  Нові автомобілі VAG мають систему ESP, яка також чудово справляється зі своїми завданнями. А саме допомагає усунути різні помилки під час їзди.

  Як зрозуміти, що блок ABS вийшов із ладу? На панелі світиться індикатор. Для того щоб провести якісну діагностику та усунути поломку, рекомендуємо звернутися до нашого автосервісу. Iron  Master має спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення для проведення ремонту блоку ABS.

  Чим спричинені збої блоку АБС?

  • Некоректна робота БУ;
  • датчики та проводка, які передають сигнал, пошкоджені;
  • несправний гідравлічний блок (він включає насос, магнітні клапани, гідроакумулятор, демпфуючі камери).

  Якщо дотримуватись рекомендацій з експлуатації та правил обслуговування системи АБС, то вона протягом великого проміжку часу працюватиме безвідмовно та справно. Так як сама по собі ця система є дуже надійною та невід’ємною частиною сучасного авто.

  Після комп’ютерної діагностики та візуального огляду, майстри Iron Master запропонують вам варіанти вирішення проблеми.

  Ремонт зазвичай включає: заміну датчиків, відновлення проводки, ремонт гідроблоку, перевірку електроланцюгів і т.д. Але буває і таке, що проблема криється в самому електронному БУ. У будь-якому випадку краще відразу звернутися до спеціалізованого автосервісу для вирішення всіх проблем.

  Запрошуємо Вас до нашого автосервісу для проведення діагностики та ремонтних робіт системи ABS. За допомогою спеціального обладнання виявимо навіть приховані поломки і максимально короткі терміни зможемо їх усунути.

  Отклик на вакансию

  Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


   Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта