Про компанію

СТО IRON MASTER: ДОСВІД, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА ЯКІСТЬ.

Iron Master – це мультибрендове СТО у Києві, яке вже понад 20 років займається ремонтом та обслуговуванням авто, у тому числі й автомобілів із США. За роки роботи наша команда набула бездоганної репутації та безліч задоволених клієнтів. Ми пропонуємо повний спектр ремонтних послуг від звичайного технічного обслуговування до складних кузовних ремонтів.

СТО надає послуги з підбору запчастин для автомобілів із США, оскільки багато клієнтів купують автомобілі саме з цієї країни.

Важливо відзначити, що СТО Iron Master має партнерів із Америки та співпрацює з усіма відомими партнерами в Україні, що забезпечує клієнтам швидкий доступ до запчастин.

Також перевагою нашої компанії є новітнє проф. обладнання, включаючи сучасну малярську камеру. Це дозволяє нам оперативно та якісно відновити кузов автомобіля та виконати бездоганне забарвлення у будь-який колір.

Ми пропонуємо оптимальні ціни на наші послуги, що робить нашу роботу доступною для всіх категорій автовласників.

З відгуками про досвід роботи з нами можна ознайомитись на різних майданчиках, таких як GoogleFacebookOtzyvUACarta UAВСЕ СТОАВТО ПРОТОП СТО та Топ20. Ми вважаємо, що реальні відгуки – це найкраща реклама для нас, тому ми цінуємо кожен відгук і намагаємося врахувати всі коментарі наших клієнтів.

Завдяки нашому багаторічному досвіду та професійній команді, ми й надалі продовжуємо завоювати довіру величезної кількості партнерів як в Україні, так і за її межами. Це є підтвердженням того, що СТО Iron Master – надійний партнер у сфері ремонту автомобілів у Києві. Якщо у вас виникли проблеми з кузовом автомобіля або вам потрібна допомога у підборі запчастин для авто із США, звертайтесь до СТО Iron Master!

Фахівці нашого автосервісу гарантують високу якість ремонтних та відновлювальних робіт та задовольнять потреби навіть найвибагливіших клієнтів. Механіки та майстри Iron Master – професіонали своєї справи, які постійно підвищують свою кваліфікацію та використовують лише сучасне обладнання та запчастини високої якості. Ми переконані, що тільки такий підхід до роботи дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам гарантію на всі ремонтні роботи.

У разі проблем – безкоштовно виправимо їх у найкоротші терміни. Головною метою нашого автосервісу є те, щоб наші клієнти залишалися задоволеними і вибирали саме нас.

У лютому 2023 року у СТО Iron Master відбувся вимушений ребрендинг.

Загалом це стало важливим кроком для нас і компанії на шляху до розвитку та росту. Завдяки цьому Iron Master (а в минулому Iron Service) знову може впевнено йти в ногу з часом і зберігати свої лідируючі позиції на ринку автосервісів у Києві.

Незважаючи на всі труднощі та перепони, Iron Master продовжує розвиватися та покращувати якість своїх послуг, щоб залишатися найкращими у Києві та радувати своїх улюблених клієнтів.

Ми цінуємо кожного нашого відвідувача та прагнемо до того, щоб усі роботи виконувались вчасно та відповідали високим стандартам якості. Якщо ви шукаєте надійний автосервіс з гарантією на всі ремонтні роботи, то Iron Master – це саме те, що вам потрібно.

0
РОКІВ РОБОТИ
0 +
ВІДРЕМОНТОВАНО АВТО
0
ПАРТНЕРІВ
0 +
РЕКОМЕНДАЦІЙ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Динамічний зростання професіоналізму та регулярне оновлення технічного оснащення нашого автосервісу роблять його привабливим для автолюбителів, які бажають знайти надійне СТО із гарантовано високою якістю обслуговування.

ПРОЗОРНІСТЬ РОБОТИ

Ми з радістю проводимо вас у ремзону, якщо ви побажаєте особисто подивитися на виявлені несправності. За бажанням, ми віддамо Вам старі та покажемо встановлені запчастини.

УЗГОДЖЕННЯ З КЛІЄНТОМ

Ми узгодимо з вами заміну кожної деталі. Ви заздалегідь знатимете, які роботи будуть проводитися, скільки часу це займе, якою буде підсумкова вартість робіт та запасних частин.

ГАРАНТІЯ НА РОБОТУ

Використовуємо лише якісні деталі від провідних виробників. По завершенню робіт, видаємо акт виконаних робіт та підтримуємо гарантію відповідно до законодавства України

ПІДБІР ДЕТАЛЕЙ

Ми маємо великий набір запасних частин і витратних матеріалів. У разі відсутності на складі потрібних деталей, ми доставимо їх на замовлення в найкоротші терміни.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Використання в роботі сучасного обладнання та технологій, дозволяє проводити точну діагностику та якісний ремонт

ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО

Коли на СТО працюють професіонали, то планове ТО або навіть складний капітальний ремонт буде зроблено якісно та оперативно.

Отклик на вакансию

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта