Діагностика ABS

Диагностика ABS
Диагностика ABS

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Діагностика ABS

  Антиблокувальна система, що з’явилася в другій половині минулого століття, значно убезпечила водія і його пасажирів. В умовах несприятливого дорожнього покриття, коли полотно занадто слизьке або вологе, або ж на шляху зустрічаються перешкоди, в результаті чого відбувається різке гальмування, можлива різка блокування коліс, якщо в машині відсутній ABS.

  Заблоковані колеса призводять до втрати контролю над автомобілем, тоді як з АБС колеса не втрачають керованості навіть в найкритичніших ситуаціях. Не варто зайвий раз згадувати про достоїнства цієї системи, однак важливо пам’ятати, що, як і будь-який вузол автомобіля, вона може піддаватися несправності, тому потребує діагностиці та ремонті.

  Як проходить діагностика ABS

  В огляді потребують не тільки зовнішні блоки ABS, але також аналізуємо внутрішні пошкодження, використовуючи комп’ютерне обладнання.

  Діагностика ABS дає змогу виявить:

  • наявність або відсутність дефектів зовнішніх ланцюгів;
  • ступінь справності датчиків;
  • присутність механічних пошкоджень;
  • наявність внутрішніх несправностей.

  Наші фахівці використовують сучасні сканери для комп’ютерного тестування несправностей АБС. Це дає можливість виявити приховані дефекти, які неможливо виявити при зовнішньому огляді. За допомогою спеціального програмного забезпечення можна отримати чимало важливої інформації, наприклад: виявити коди неполадок; протестувати гідропривід антиблокувальної системи; протестувати датчики швидкості; з’ясувати всі необхідні параметри системи.

  Система відрізняється складною конструкцією, що складається з ряду різних видів датчиків і запобіжників. Тому в діагностиці і ремонті краще довіритися професіоналам.

  Можливі поломки АБС

  Симптоми несправності модуля ABS включають слабку реакцію педалі гальма, відсутність реакції лампочки і заклинювання гальма. Звертайтеся до нас, якщо виявили в машині ті чи інші ознаки.

   Типи несправності ABS:

  • поломка датчика;
  • пошкодження електрики;
  • знижена напруга між клемами;
  • перегрів системи.

  При несправності датчика до системи не буде подаватися сигнал, який йде від елемента, розташованого біля колеса. Високі навантаження при експлуатації, складна дорога і ряд інших умов можуть вивести пристрій з ладу. У цьому випадку необхідний ремонт датчиків.

  При пошкодженні проводки порушується контакт між елементами системи. Несправність підтверджується під час діагностики, після чого фахівці можуть приступити до її виправлення.

  Вам потрібна діагностика ABS? Ви помітили несправності в роботі автомобіля або просто хочете перевірити своє авто, щоб уникнути подальших проблем? Ми чекаємо вас в нашому СТО. Наші майстри регулярно проходять підвищення кваліфікації і мають в своєму розпорядженні сучасне обладнання. Завдяки цьому наш сервіс забезпечує високу якість і швидкість виконання самих різних видів робіт, пов’язаних з обслуговуванням автомобіля.

  Вартість діагностики

  Діагностика блоку управління ABS/ESP

  від 500₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта