Діагностика ходової

Діагностика ходової
Діагностика ходової

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Діагностика ходової — турбота про безпеку авто та комфорт за кермом

  Досвідчені водії не запитують, коли потрібна діагностика ходової, і як часто слід замовляти цю послугу в СТО. Вони знають, у яких випадках необхідно їхати в автосервіс та проводити огляд автомобіля. Рекомендуємо всім автовласникам «познайомитися» з цим видом діагностування, щоб зрозуміти його призначення та важливість. Контроль над роботою підвіски — це важливо. Якщо вона відсутня, ймовірність виникнення несправностей стає занадто високою. Діагностика ходової частини автомобіля значно нижча за вартість її ремонту. Своєчасний огляд підвіски дозволяє запобігти серйозним несправностям і зберегти гроші. Діагностика ходової — це турбота про власну безпеку, а також про пасажирів. Фахівці нашого автосервісу після виявлення проблем займуться їх усуненням, заздалегідь озвучивши ціну робіт. Таким чином вдасться уникнути зниження керованості машини та усвідомлених небезпек. Комп’ютерна діагностика ходової у нашому автосервісі — це швидко, надійно і доступно.

  Коли потрібна діагностика ходової частини автомобіля

  Діагностика ходової проходить планово та на вимогу. У першому випадку автомобілісти звертаються до автосервісу, щоб переконатися у справності ходової та попередити несправності, у другому — при появі негативних змін у роботі ТЗ. Планово проводити огляд рекомендуємо 1 раз на рік. Діагностика ходової стає вимушеним заходом, якщо з’явився шум під час керування автомобілем, збільшився люфт керма або гальмівний шлях, а також виник стукіт при пересуванні по купах та інших нерівностях. При нерівномірному зносі гуми, ослабленні стійкості машини, запотіванні стояків і амортизаторів теж варто звернутися до фахівців. Щоб зрозуміти, чи потребує підвіска ремонту, нашого автосервісу проводять комплексну діагностику. Ходова є системою, що складається з багатьох деталей і механізмів, тому тільки ретельний огляд кожної з них дозволяє виявити несправність.

  Особливості надання послуги в Iron Master

  Діагностика ходової автомобіля починається з перевірки ступичних підшипників. Саме через несправність цих деталей з’являється гул у разі підвищення швидкості. Після оцінки стану ступичних підшипників фахівці нашого автосервісу проводять діагностику кермових наконечників. Якщо відбувається їхній вихід з ладу, водії, як правило, скаржаться на забиття при пересуванні по купи. Слідом перевіряють кульові опори, амортизатори та стійки. Ознаками виходу з ладу цих складових ходової є розгойдування машини та неприємні звуки при їзді. Наступні етапи комплексної діагностики підвіски дозволяють оцінити ступінь цілісності опору амортизаторів, рівень зносу гальмівної системи та сайлентблоків. За підсумками перевірки стає відомим стан ходової частини автомобіля, несправності, можливі ризики та вартість ремонту.

  Переваги нашого автосервісу

  Коли робота підвіски та автомобіля в цілому насторожує, звертайтесь до Iron Master. З ремонтом ходової не можна затягувати, оскільки знос цієї важливої ​​системи чреватий виникненням проблем у дорозі. Потрібна діагностика ходової або її ремонт? Довірте огляд авто професіоналам! Досвід наших спеціалістів та сучасне обладнання дозволяють детально провести діагностику, а також якісно та оперативно виконати ремонт. Замовити згадану послугу рекомендуємо не лише після появи ознак несправності ходової. Варто перевірити підвіску ТС б/у перед його покупкою, після обкатки нової машини, наїзду на будь-яку перешкоду або потрапляння в яму. Скільки часу займе діагностика, повідомляє менеджер. Ми працюємо оперативно та всі моменти погоджуємо з клієнтом. Терміни перевірки та ремонту авто, а також ціна послуг Iron Master не стануть неприємними сюрпризами. За потреби фахівці замовлять якісні деталі та проведуть їх установки. Після сервісного обслуговування кожен клієнт отримує гарантію. Ми відповідаємо за свою роботу, як і виробники оригінальних запчастин за власну продукцію. За підсумками діагностики ходовий спеціалісти складуть відповідний акт, завірений печатками фірми. Гарантія розповсюджується на ремонт будь-якої складності. Перевірте свою підвіску у зручний час, раді бачити вас у Iron Master у будні дні та по суботах.

  Вартість діагностики

  Діагностика ходової

  від 400₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта