Iron Master
Українська народна премія 2023
Вибір країни 2023
Знак Якості
Бізнес Року 2024

Ремонт рульової рейки

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт рульової рейки

  Навіть самий просунутий і сучасний автомобіль нічого не варто без чітко налагодженого рульового управління. При виході з ладу рульових рейок в 90% випадках з’ясовується, що проблему можна вирішити швидко і недорого за умови, що за справу візьметься професіонал. І тільки в 10% випадків доводиться вдаватися до повної заміни.

  Ремонт рульових рейок та його особливості

  Перед тим як почати ремонт рульових рейок майстер  знімає і промиває її в спеціально складеному хімічному розчині. Потім деталі розбираються, щоб оцінити стан кожної на присутність внутрішнього зносу. Це складний етап, на якому людина без необхідного інструменту і досвіду може пошкодити рейку. Тому настійно рекомендуємо звертатися тільки до професіоналів.

  У разі якщо буде виявлено критичний знос, наші фахівці запропонують замінити агрегат на пристрій тієї ж фірми або відповідний аналог. Ми завжди шукаємо оптимальне рішення, яке поверне автомобіль до заводського стану і при цьому буде комфортний для клієнта як за ціною, так і за часом, витраченому на ремонт.

  Обов’язковій заміні підлягають змінні частини рульової рейки що вийшли з ладу, наприклад, підшипники. Замість зношених ставлять нові запчастини. Як тільки необхідна заміна зроблена, рульову рейку необхідно повністю зібрати і перевірити її в дії на спеціальному обладнанні. Це дозволяє ще раз переконатися в тому, що ремонт був проведений правильно.

  Як тільки фахівці переконаються, що всі показники коректні, деталь повертається на місце під капот, щоб продовжити служити своєму власникові.

  Коли потрібен ремонт рульової рейки

  Рульова рейка протікає. Зазвичай це відбувається через зношування сальників, які приходять в непридатність і пропускають масло через те, що рейка приймає на себе великі навантаження при їзді. Подібна проблема може статися також через зношування гуми, яка з часом твердне і перестає обжимати сальник досить щільно. Внаслідок цього масло витікає.

  Чуються стуки. Глухий або яскраво виражений стукіт часто з’являється в рейці після певного часу її активної експлуатації. Зазвичай це свідчить про те, що на валах зносилися зубчики між розподільником і штоком. Також можна почути брязкіт, яке відчувається при повороті керма.

  Утруднене обертання керма. Іноді автовласники помічають, що кермо починає обертати туго в одну або відразу в обидві сторони. Це може статися через зношеність ущільнювачів, несправності насоса гідропідсилювача керма. Також причина може критися в підвісці, тому перед початком ремонту, необхідно пройти професійну діагностику.

  Підвищений люфт керма. Також не завжди причина в рульовій рейці – це може бути свідченням зносу нижньої чи верхньої хрестовини рульової рейки, несправності сайлентблоков і так далі.

  Кермо не приходить до центральному положенню. Це особливо проблематично на поворотах і може привести до ДТП. Зазвичай причина в неправильно відрегульованим рульовій рейці, особливо, якщо до цього їй займався не професіонал.

  Несправність рульової рейки веде певну небезпеку для водія і пасажирів, до того ж завдає чимало дискомфорту при експлуатації авто. Звертайтеся в нашу авто-майстерню в Києві. Наші фахівці проведуть якісний ремонт рульової рейки і дуже скоро ви знову відчуєте радість від поїздок.

  Вартість ремонту рульої рейки:

  Комплексний ремонт рульової рейки

  від 3 000₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта