Iron Master
Українська народна премія 2023
Вибір країни 2023
Знак Якості
Бізнес Року 2024

Діагностика роздатки

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Діагностика роздатки

  Роздавальна коробка по суті своїй являє ще один вузол, блок шестерень, які перетворюють обертання і знижують частоту обертання коліс. З її допомогою навантаження на двигун знижуються, завдяки чому машина без наслідків може долати навіть найскладніші ділянки дороги. Таким чином, пристрій підвищує прохідність машини.

  Агрегат впливає на стабільну роботу автомобіля, продовжуючи життя всієї коробці передач і її окремих вузлів. Розподіляючи крутний момент між осями, роздатка вирівнює зусилля, завдяки чому кожна вісь отримує однакове навантаження. Це дозволяє не допустити циркуляцію потужності. Даний момент особливо важливий при умовах бездоріжжя або на підйомах.

  Коли необхідна діагностика роздатки

  Трансмісія відчуває серйозні навантаження, особливо в складних поїздках, тому більше, ніж інші елементи схильна до збоїв і може потребувати ремонту. Найслабшим її елементом вважаються витратні матеріали, які необхідно періодично міняти. Ми не рекомендуємо намагатися зробити заміну самостійно. Якщо ви помітили неполадки, приїжджайте до нас на СТО для проходження діагностики.

  Причини звернення до СТО при підозрі на некоректну роботу роздатки:

  • перемикання передач при їзді викликають труднощі;
  • автомобіль працює зі стороннім шумом;
  • передачі відключаються несанкціоновано;
  • після стоянки авто виявляються масляні сліди;
  • відповідні сигнали індикаторів.

  Виявивши неприємні симптоми, необхідно якомога швидше звернутися до СТО для проведення правильної діагностики. Якісний ремонт неможливий без коректної діагностики.

  Поширені причини поломок роздатки

  Роздавальна коробка може постраждати через течу сальника первинного вала, який при виході з ладу відкриває тіч, через яку починає йти масло. Щоб замінити сальник, необхідно розібрати раздатку повністю, тому ще раз радимо звернутися до професійних майстрів, а не займатися усуненням неполадок самостійно.

  Також нагадуємо, що по більшій частині роздавальна коробка страждає при відсутності своєчасного техобслуговування. Якщо плановий огляд та діагностика роздатки  відбувається своєчасно, то майстер обов’язково обслуговує ведучий вал, вал приводу задньої і передньої осі, міжосьовий диференціал і вал ланцюгової передачі. Відсутність своєчасної заміни масла також впливає на функціонування пристрою.

  Нерідко при скаргах автовласника на сторонній шум з’ясовується, що причина в зносі підшипників або шестерень, появи різних відкладень, люфту валів, протікання масла. Потрібна Діагностика роздатки? Не відкладайте візит до авто-майстерні, якщо почуєте підозрілий шум. Чекаємо Вас в нашому СТО.

  Вартість діагностики

  Діагностика роздавальної коробки

  від 500₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта