Iron Master
Українська народна премія 2023
Вибір країни 2023
Знак Якості
Бізнес Року 2024

Поширені питання

Гальмівна рідина гігроскопічна і має властивість притягувати вологу, через що знижується температура закипання і призводить до поломки гальмівної системи. Отже зі збільшенням терміну служби автомобіля, показники замерзання знижуються з – 40 градусів до мінімуму. Тому бажано робити заміну гальмівних і охолоджувальних рідин раз на рік.
Обов'язково, бо літня гума при мінусових температурах стає жорсткою, зачеплення з льодом немає, від цього стає більше шансів потрапити в ДТП.
Так, заміна трансмісійних масел потрібна обов’язково, але кілометраж до заміни залежить від конкретного автомобіля. Тому треба дивитись регламент встановлений виробником автомобіля.
Свічки запалювання бувають різні, деякі свічки треба міняти при досяганні 15 000-20 000 км. пробігу, а деякі можливо використовувати до 100 000 км. Ігнорування заміни свічок запалювання призводить до нестійкої роботи двигуна, та збільшенням витрати палива.
Все залежить від регламенту зазначеному виробником автомобіля. Зазвичай цей кілометраж варіюється від 60 000 до 120 000 км. Ігнорування заміни ременя ГРМ може привести до повного пошкодження двигуна.
Дуже важливо проводити регулярну заміну масла в автомобілі для того, щоб запобігти зносу та поломці двигуна, зберегти його працездатність і продовжити термін його служби.
Ознаки несправності системи рульового керування: шуми та стукіт при повороті керма або їзді по нерівній дорозі, вібрації керма при русі, нерівномірне зношування шин, нахил автомобіля в один бік, погана керованість автомобілем, зниження комфорту при їзді.
Ознаки несправності гальмівної системи: тривалий шлях гальмування, вібрація при гальмуванні, тріск або скрип при натисканні на педаль гальма, незвичайні звуки або запахи при гальмуванні, надто м'яка або тверда педаль гальма, витік гальмівної рідини та інші.
Шуми або стукіт при перемиканні передач, прослизання або затримки при перемиканні передач, незвичайні вібрації або тряска при русі, витік масла з КП, поява помилок на панелі приладів – всі ці ознаки вказують на необхідність ремонту АКПП.
Діагностику трансмісії рекомендується проводити кожні 30 000 – 50 000 км пробігу чи 1 раз на рік. Якщо ви помітили якісь несправності, необхідно записатися на діагностику якнайшвидше.
Подушки безпеки необхідно замінювати після аварії, коли вони були задіяні, або якщо їх термін служби минув. Зазвичай виробники рекомендують заміну подушок безпеки кожні 10-15 років.
Ознаки несправності півосей: стукіт, тріск, вібрації або шум при поворотах. Для діагностики потрібно підняти автомобіль та оглянути півосі на наявність тріщин, деформацій чи корозії. Також слід перевірити наявність люфту у з'єднаннях та рівень мастила.
Хімчистка дозволяє очистити різні поверхні та деталі автомобіля, включаючи килимки, сидіння, стелю, оббивку дверей, ручки, пластикові елементи, шкіру та інші текстильні матеріали.
Шумоізоляція може бути застосована на різних поверхнях та деталях автомобіля, включаючи підлогу, двері, дах, капот, колісні арки, багажник, підкрилки та інші місця, де можливе проникнення шуму ззовні.
Встановлення LED/XENON ламп в автомобіль має ряд переваг: збільшена яскравість світла, краща видимість на дорозі, ефективніше використання енергії, довговічність та економічність в експлуатації.
Полірування автомобіля видаляє дрібні подряпини і надає блиск автомобілю, та робиться за виключно за бажанням власника автомобілю.
Обробка кузова від корозії рекомендується фахівцями тому що така обробка подовжує життя кузову рятуючи від корозії.
Заправляти кондиціонер автомобіля рекомендовано один раз на рік, також не забувати про чистку радіаторів.
Ігнорування чистки паливної системи, так як і заміну свічок запалювання, призводить до провалів в роботі двигуна і витраті палива, тому чистка паливної системи автомобіля потрібна.
Ми не рекомендуємо проточувати гальмівні диски, бо після проточки диск стає ще тонше і при різкому гальмуванні, диск поведе і почнеться биття при гальмуванні. У підсумку все-таки доведеться купити новий диск.
Калібрування пневмопідвіски необхідне при появі наступних ознак: зниження або неоднакова висота кузова, постійні помилки в системі керування підвіскою, нерівномірне зношування шин, нестійкість при проходженні поворотів, поява стукоту у підвісці.
Несправність блоку АБС може призвести до погіршення гальмівних властивостей автомобіля та збільшення дистанції гальмування, а також виникнення небезпечних ситуацій на дорозі.
Планове ТО включає заміну масла і фільтрів, перевірку гальмівної системи, ременя ГРМ та інших систем автомобіля. Воно має проводитися відповідно до рекомендацій виробника, зазвичай кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу або раз на рік.
Рекомендується змінювати технічні рідини в автомобілі відповідно до рекомендацій виробника, зазвичай раз на 10 000-15 000 км, або щорічно.
Поява скрегота або тріскання при гальмуванні, зменшення ефективності гальмування або зміна поведінки автомобіля при гальмуванні – всі ці ознаки вказують на те, що необхідна заміна гальмівних колодок.
Заміна гальмівних дисків необхідна, якщо вони зносилися до мінімальної товщини, мають глибокі подряпини, тріщини або інші пошкодження, які можуть негативно вплинути на їхню роботу.
Запах усередині автомобіля, погіршення прохідності вентиляційної системи, підвищений рівень шуму та вібрації двигуна можуть вказувати на необхідність заміни салонного та повітряного фільтрів.
Каталізатор не має певного терміну експлуатації і повинен замінюватись лише у разі поломки або серйозної несправності. Однак, щоб продовжити термін служби каталізатора, необхідно стежити за станом двигуна та правильно підбирати паливо та масло для автомобіля.
Слід звернутися до документації виробника автомобіля та мультимедійної системи, а краще відразу звертатися до автосервісу. Фахівці зможуть надати інформацію про сумісність та, за необхідності, порекомендувати найкращі варіанти.