Iron Master
Українська народна премія 2023
Вибір країни 2023
Знак Якості
Бізнес Року 2024

Заміна технічних рідин

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Заміна технічних рідин

  Однією з умов регулярного ТО служить контроль рівня технічних рідин і своєчасна їх заміна. Необхідно пам’ятати, що регламент технічного обслуговування складено з урахуванням того, що автомобіль буде експлуатуватися при ідеальних умовах. У звичайному житті все відбувається зовсім інакше – машина, як правило, знаходиться в умовах аж ніяк не дбайливої експлуатації.

  Ми рекомендуємо нашим клієнтам здійснювати заміну технічних рідин частіше, ніж наказує регламент. Це допоможе зберегти машину в хорошому стані надовго, продовживши термін її служби. У нашому автосервісі заміна технічні рідини проводиться досвідченими фахівцями. Наші майстри завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо авто і дати рекомендації щодо подальшої експлуатації.

  Ми виробляємо заміну: масла в двигуні; масла в автоматичній коробці передач; гальмівної рідини; охолоджуючої рідини; рідини гідропідсилювача керма.

  Коли потрібно міняти технічні рідини?

  В середньому пробіг для заміни моторного масла становить від 8 000 кілометрів. Рекомендуємо не чекати відповідної позначки і провести заміну раніше.

  Трансмісійне масло можна замінити тільки при використанні спецобладнання, в іншому випадку повністю замінити стару трансмісійну рідину не вийде. Після двох замін рідини слід зробити заміну фільтра АКПП, в іншому випадку забруднений фільтр може вивести з ладу трансмісію. За регламентом міняти масло АКПП слід після 60 000 км пробігу. Але ми рекомендуємо робити це після 30 000.

  Гальмівна рідина повинна підлягати заміні кожні півтора року, незалежно від пробігу. Така періодичність обумовлена гигроскопичностью рідини, в якій згодом накопичується вода. Доливати рідину сенсу не має, оскільки вода все одно залишиться в ній.

  Заміна охолоджуючої рідини залежить від того, що саме використовується – антифриз або тосол. Тосол служить 2 роки, антифриз – 5 років.

  Рідину ГУР потрібно змінювати згідно регламенту. Але якщо до цього періоду рідина стала темною і у неї з’явився горілий запах, значить пора здійснити заміну, оскільки забруднена рідина сприяє швидкому зносу деталей гідропідсилювача керма.

  Iron Master – заміна технічних рідин в Києві 

  Наш автосервіс пропонує послуги по заміні технічних рідин і багато інших робіт, пов’язані з технічним обслуговуванням авто. Ми гарантуємо, що спочатку обумовлена ціна збережеться до закінчення ремонту без неприємних сюрпризів у вигляді підвищення ціни. У нас вигідні ціни, тому навіть серйозні поломки вигідніше усувати саме в нашій авто-майстерні.

  Ваш автомобіль не виявиться «в заручниках» – ми зробимо ремонт строго в обумовлені терміни. У разі якщо автовласник виявить недоліки в тих вузлах автомобіля, які піддавалися ремонту, наші фахівці безкоштовно усунуть їх протягом гарантійного терміну.

  Та пам’ятайте, що заміна технічних рідин – це фундамент “здоров’я” вашого авто. 

  Ціни на заміну технічих рідин

  Заміна масла двигуна

  від 400₴

  Заміна рідини АКПП

  від 800₴

  Заміна ОХЖ

  400₴

  Заміна гальмівної рідини

  від 400₴

  Заміна рідини ГУР

  від 350₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта