Кузовний ремонт

Кузовний ремонт
Кузовний ремонт

Залишити заявку

Ми готові заздалегідь оцінити вартість ремонту за фотографією пошкодження.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Види ремонту

  Фахівці нашого сервісу у процесі кузовного ремонту усунуть будь-які види пошкодження та повернуть автомобілю заводський вигляд. Робочий цех оснащений сучасним обладнанням для ремонту сталевих, алюмінієвих та пластикових деталей, працює фарбувальна та підготовча камери.

  Ремонт кузова
  Покраска авто
  Ремонт без покраски

  Кузовний ремонт у Києві

  Фахівці автосервісу «Iron Master» якісно виконають кузовний ремонт будь-якої складності. Ми обслуговуємо транспортні засоби будь-яких марок та моделей, пропонуючи комплексні та дешеві рішення для їх відновлення. Працюємо навіть із сильно розбитими машинами, які на перший погляд не підлягають ремонту. Розташування нашого СТО у центрі Києва забезпечує максимальну транспортну доступність наших послуг.

  Кузовний ремонт автомобіля проводиться для усунення пошкоджень та повного відновлення первинного зовнішнього вигляду. Після завершення робіт місце дефекту виявити неозброєним оком практично неможливо. Залежно від ступеня та характеру пошкоджень ремонт кузова авто може проводитись за різними технологіями. В одних випадках можна обмежитись витягуванням вм’ятини на спеціальному устаткуванні або заваркою невеликої тріщини на бампері. В інших – кузов потрібно довго рихтувати, правити на стапелі, зварювати або повністю фарбувати.

  У нашому автосервісі проводяться відновлювальні роботи будь-якої складності. У той же час ми не нав’язуємо клієнту непотрібних товарів та послуг: якщо пошкодження можуть бути усунені звичайним поліруванням або частковим фарбуванням кузова автомобіля, ми не рекомендуватимемо повну заміну деталі.

  Якщо вашому авто потрібна рихтовка або кузовний ремонт – звертайтесть в наше СТО Iron Master.

  Популярні питання

  Точну вартість ремонту пошкодженого автомобіля можна прорахувати лише після розбору пошкодженої частини автомобіля і вона складатиметься з вартості запчастин та кількох видів робіт. Ми в свою чергу, спираючись на великий досвід, можемо прорахувати приблизну вартість ремонту за фотографіями.

  За наявності всіх необхідних запчастин, кузовний ремонт триває від кількох днів до місяця в залежності від тяжкості пошкоджень.

  Гарантія у нашому сервісі становить 360 днів на встановлені деталі та 180 на лакофарбові роботи.

  Колір відремонтованої деталі не відрізнятиметься від заводської, навіть при необхідності можна пофарбувати деталь в заводську товщину.

  Виконані роботи

  Ми виконуємо якісні роботи з кузова та пропонуємо за низькою ціною фарбування авто в центрі Києва, рихтування, вирівнювання геометрії, зварювання, заміну кузовних деталей.

  Before After
  До - Після
  Before After
  До - Після

  Отклик на вакансию

  Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


   Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта