Iron Master
Українська народна премія 2023
Вибір країни 2023
Знак Якості
Бізнес Року 2024

Заміна блоків управління

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Заміна блоків управління

  Усі сучасні моделі автомобілів оснащені електронним блоком керування. Він відповідає за функціонування найважливіших процесів у машині. Є надійною складовою, яка якісно виконує свою роботу тривалий час. Але не варто забувати, що рано чи пізно будь-яка електроніка може згодом дати збій. У такому разі буде потрібний капітальний ремонт ЕБУ, а точніше заміна «мозків» електродвигуна.

  Чому виходить з ладу електронний блок управління?

  Найчастіше причиною поломки є коротке замикання або серйозні механічні ушкодження. Також неправильно проведений ремонт проводки та багато іншого може стати причиною несправності.

  Заміну електронного блоку управління мають проводити лише досвідчені спеціалісти. Це складний та серйозний процес, помилки в якому не допустимі.

  Заміна ЕБУ і чому це необхідно

  Від правильної роботи ЕБУ залежить робота електрики, трансмісії, витрата та подача палива, робота автоматичної коробки, робота протиугінних пристроїв. Тому при поломці центру комп’ютера необхідна термінова заміна ЕБУ, щоб всі вузли функціонували правильно і безпечно.

  У нашому автосервісі працюють справжні професіонали, які зможуть грамотно та швидко виявити та усунути поломку. Iron Master обладнано сучасним обладнанням, за допомогою якого наші автоелектрики проведуть заміну електронного блоку керування. Довірте свій автомобіль нам, адже правильно підключити новий ЕБУ та налаштувати його для коректної роботи з гарантією якості зможе лише фахівець. Надаємо якісні послуги: виправимо збій вузла, зробимо перепрошивку, проведемо повну заміну ЕБУ. Не намагайтеся провести ремонт самостійно, це може спричинити погані наслідки з подальшим дорогим ремонтом.

  Якщо у вашому автомобілі виникли проблеми з електронним блоком керування, чекаємо на вас у нашому автосервісі в самому центрі Києва.

  Вартість послуги

  Заміна блоків управління

  від 800₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта