Iron Master
Українська народна премія 2023
Вибір країни 2023
Знак Якості
Бізнес Року 2024

Ремонт TCM Ford Power Shift

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт TCM Ford Power Shift

  ТСМ – це модуль управління трансмісією, який є ключовим елементом АКПП PowerShift. На цьому блоці тримається вся робота трансмісії, починаючи з управління зчепленням та закінчуючи елементарним перемиканням швидкостей. Якщо ви помітили, що в коробці передач почалися якісь затримки або несправності, швидше за все, що ТСМ вийшов з ладу. Якщо поломка часткова – трансмісія працюватиме, але з перебоями. Але якщо ж ТСМ вийшов з ладу повністю – ви не зможете навіть завести автомобіль, при цьому спрацює аварійний режим.

  Для того, щоб остаточно розібратися в поломці, необхідно відвідати СТО Iron Master та провести комп’ютерну діагностику. З її допомогою можна виявити навіть приховані несправності та вчасно провести ремонт.

  Коли потрібний ремонт ТСМ?

  Для того, щоб роботизована коробка передач могла справно працювати – ТСМ повинен функціонувати бездоганно. Адже навіть при невеликому збої ви відчуєте дискомфорт при їзді.

  Iron Master надає послуги відновлення ТСМ. Переваги даної послуги полягають в тому, що ви забудете про такі неприємні речі як: ривки при їзді і при розгоні, поштовхи і удари при перемиканні передачі, зкидання коробки передач в аварійний режим, неможливість рушити з місця і т.д. Якщо ви помітили хоч одну перераховану вище проблему, рекомендуємо відразу ж звертатися в наш автосервіс. У нас є все необхідне обладнання для якісної діагностики та ремонту. Довірте свій автомобіль спеціалістам і в жодному разі не ігноруйте навіть дрібні несправності. Адже простіше і дешевше відремонтувати модуль управління PowerShift, ніж встановлювати новий блок управління трансмісією.

  Своєчасне звернення до автосервісу суттєво збереже ваші гроші надалі. Крім того ви почуватиметеся впевнено на дорозі, адже ваша безпека та безпека ваших пасажирів – це найголовніше!

  Приїжджайте до СТО Iron Master, і ми швидко та якісно повернемо вашому автомобілю ідеальний робочий функціонал. На всі види послуг та ремонту ми надаємо гарантію якості.

  Отклик на вакансию

  Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


   Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта