...

Встановлення додаткового обладнання

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Встановлення додаткового обладнання

  Сучасний автомобільний світ вражає своєю різноманітністю. Кожен автовласник має круту можливість удосконалювати свою машину, роблячи її ще функціональнішою та комфортнішою.

  Додаткове обладнання дозволить розширити бажані параметри автомобіля. Це досить складний процес, тому краще звернутися за допомогою до фахівців СТО Iron Master. Наші майстри виконують послуги якісно, ​​згідно з усіма нормами та регламентами.

  Парктронік та його установка

  Парктронік – це акустична паркувальна система (АКП), яка з легкістю

  допоможе безпечно паркуватись, попереджаючи водія про перешкоди. За допомогою цього пристрою ви навчитесь швидко та з ювелірною точністю паркувати свій автомобіль.

  Монтаж цієї системи включає такі елементи: електроблок, сенсори, дисплей, звуковий сигналізатор.

  Звернувшись до нас до СТО Iron Master, ви отримуєте якісну послугу встановлення АКП із гарантією якості. Також з легкістю виконаємо комплексні послуги. Наприклад, разом із установкою парктроніка, встановимо камеру заднього виду. Довірте цю справу професіоналам, оскільки самомонтаж може призвести до плачевних наслідків. Некоректна робота такого типу обладнання загрожує вам пошкодженням не тільки свого авто, а і оточуючих.

  Камера заднього виду та її підключення

  СТО Iron Master також спеціалізується на установці камери заднього виду. Перевага такого пристрою у підвищеній безпеці. Поїздки увечері та вночі більше не страшні, як і погодні умови. Коли знижена видимість, камера заднього виду стане чудовим помічником у запобіганні неприємностям на дорозі.

  Майстри нашого автосервісу виберуть правильне розташування пристрою та проводів. Монтаж відбувається шляхом підключення камери до загальної електронної мережі машини. Можливий варіант підключення пристрою до відеореєстратора.

  Приїжджайте до СТО Iron Master за якісними послугами для вашого автомобіля. Виконаємо роботу в максимально стислий термін, за доступною ціною та з гарантією.

  Вартість послуги

  Встановлення додаткового обладнання

  від 1 000₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта