...

Ремонт Power Shift Ford

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт Power Shift Ford

  АКПП Powershift – це роботизована коробка. Складна та непроста конструкція, ремонт якої варто довірити лише грамотним фахівцям, які мають досвід роботи саме з такими АКПП.

  АКПП Powershift є 6-ти ступінчастою трансмісією, яка має два зчеплення і здвоєну муфту. Незважаючи на те, що пара механічних коробок передач розташовані в одному корпусі, вони чудово функціонують, не залежно одна від одної. Таким чином, кожна коробка відповідає за певні передачі. Одна за парні, а друга відповідно за непарні. За допомогою електроніки передачі перемикаються дуже швидко.

  Трансмісія Powershift дуже надійна та міцна конструкція. Для того щоб автомобіль прослужив вам довгі роки вірою та правдою потрібно вчасно проводити діагностику та ТО, змінювати масло та дотримуватись рекомендацій експлуатації транспортного засобу.

  Ремонт АКПП Powershift Ford необхідний у таких випадках:

  • Електронний блок управління несправний;
  • вийшов з ладу модуль ПММ;
  • гідравлічний підшипник вийшов із ладу.

  В такій ситуації можливий локальний ремонт. Якщо це неможливо, блок замінюють повністю.

  Дуже важливим моментом у коректній роботі Powershift є своєчасна заміна масла. При недотриманні цієї вимоги почнуться проблеми з охолодженням і мастилом елементів, що рухаються. А перегрів загрожує несправністю електроніки.

  Наш автосервіс в Києві проводить ремонт Powershift Ford за допомогою спеціалізованого обладнання. Iron Master надає гарантію на всі ремонтні роботи та послуги. Ми використовуємо лише якісні матеріали та оригінальні деталі. Чекаємо на вас у СТО Iron Master у самому центрі Києва.