...

Ремонт АКПП Ford

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт АКПП Ford

  Всім відомо, що автомобілі такої марки, як Ford, славляться досить надійними АКПП. Незважаючи на це, рано чи пізно може виникнути поломка. І найчастіше це відбувається після закінчення гарантійного терміну, а це означає, що за ремонт все ж таки доведеться платити.

  Що ж робити? Все дуже просто. Для того, щоб ваш улюбленець радував вас справною роботою якомога довше, потрібно вчасно проводити діагностику автоматичної коробки передач. Також важливо регулярно перевіряти якість і кількість масла в двигуні.

  Автоматичні коробки перемикання передач Ford, і не тільки, не дуже люблять їзду з буксуванням, не прогрітого масла, а також різку педаль в підлогу.

  Перевагою АКПП Форд є так звані планетарні передачі. З їх допомогою забезпечено плавну їзду, без зайвого навантаження на двигун. Але якщо раптом ви почули дивний шум або виникли труднощі з важелем перемикання передач, це означає, що цей елемент вийшов з ладу.

  Ще однією причиною поломки АКПП може бути несправність гальмівної стрічки. Ці два механізми впритул взаємодіють один з одним. Тому при поломці гальмівної стрічки автомат так само швидко перестане функціонувати, і керувати транспортним засобом стане просто неможливо. Як розпізнати, що поломка саме у гальмівній стрічці? Колір масла змінився, а також зникли 2-а, 3-я та 4-та передачі. Причиною такої поломки є нестача масла, перегрівання, а також спортивна їзда.

  За захист АКПП Ford від протікання рідини відповідає задня кришка. З нею також можуть виникнути проблеми. Якщо при 1-й та 2-й передачі ви можете не помітити несправності, то на інших передачах точно помітите. Посмикування та збільшення обертів і будуть свідчити про несправність задньої кришки.

  Щоб уникнути всіх перерахованих вище поломок і багатьох інших, потрібно вчасно звертатися до фахівців Iron Master в Києві. Наші майстри проведуть якісну діагностику АКПП вашого автомобіля, проведуть усі необхідні ремонтні роботи. Звернувшись до СТО Iron Master, ви зможете запобігти серйозним поломкам у майбутньому, тим самим значно зекономивши свій бюджет і нерви.