...

Діагностика АКПП

Диагностика АКПП
Диагностика АКПП

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Діагностика АКПП

  Діагностика АКПП повинна проводитися своєчасно і якісно – це запорука успішної роботи вашого автомобіля і значного зниження витрат на ремонт. Наш центр пропонує проведення комплексу діагностичних процедур для трансмісій, щоб зробити висновки про загальний стан агрегату і при необхідності вчасно усунути неполадки.

  Складність, з якою стикаються фахівці при діагностиці автоматичної коробки передач, полягає в тому, що одна й та сама ознака може відображати як зовнішні, так і внутрішні проблеми устрою. Наприклад, досліджуючи певний симптом, не завжди можна відразу сказати, чи є його причиною ненадійний контакт в електричному ланцюгу, або ж це поломка, виявити яку можна тільки після повного розбору коробки.

  У нашому сервісі використовується сучасне комп’ютерне обладнання, за допомогою якого вдається безпомилково визначити приховані поломки. Досвід і знання наших фахівців допомагають знаходити і усувати навіть найскладніші неполадки.

  Як проводиться діагностика АКПП

  Діагностика може бути первинною і глибинною. Перша складається з двох етапів:

  Комп’ютерна діагностика. Спеціаліст підключає сканер для зчитування помилок по АКПП, які фіксуються в пам’яті блоку управління. Одночасно перевіряються й інші помилки, які можуть впливати на коректну роботу АКПП.

  Тест-поїздка. Спеціаліст СТО разом з власником машини робить пробну поїздку, щоб перевірити, як функціонує АКПП під час руху в різних режимах і з навантаженнями.

  Як правило, цих двох пунктів буває цілком достатньо, щоб виявити неполадки, якщо такі дійсно є, і продумати стратегію їх усунення.

  Глибинна діагностика АКПП

  Існує ряд випадків, при яких необхідна більш детальна діагностика АКПП, яка виробляється в кілька етапів. На першому етапі перевіряється рівень масла, на другому – його якість. Якщо мастильний матеріал має запах гару, піну, білясті розводи або сторонні включення, значить, потрібно зробити подальшу перевірку.

  Насамперед, фахівець перевіряє піддон коробки передач на відкладення. Для цього його необхідно зняти і досліджувати вміст. Залежно від того, який осад накопичується на дні, наприклад, сталева або мідна стружка, алюмінієва пудра і т.д., можна говорити про знос тієї чи іншої деталі.

  Заміри лінійного тиску в гідравлічних контурах при роботі АКПП також є частиною діагностики. Також проводиться перевірка присутності пробуксовки в автоматичній коробці. Ми не будемо детально описувати цей метод, тому що нерідко водії намагаються повторити його самостійно, що нерідко призводить до поломки АКПП. Цей тест можна довірити тільки досвідченому майстрові.

  Ще одним елементом тестування є час, необхідний для завантаження АКПП на різних режимах, який коливається від 0,5 до 1,2 секунди. Якщо потрібно більше часу, значить, тиск набирається дуже повільно через те, що гідроблок зношений або несправний.

  Якісна та швидка діагностика АКПП

  Як правило, глибинна діагностика АКПП не потрібна – всі проблеми вирішуються після первинного тесту АКПП. Перевірка не займає багато часу і не вимагає великих витрат. Приїжджайте до нас на СТО, і ваше авто обов’язково отримає кваліфіковану допомогу.

  Вартість діагностики

  Діагностика та ремонт АКПП

  від 500₴