...

Адаптація коробки передач

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Адаптація коробки передач

  На сьогоднішній день усі топові виробники автомобілів випускають моделі машин з автоматичною коробкою передач. АКПП – це найпопулярніший винахід для авто.

  Механічні коробки давно залишилися в минулому, і тепер автолюбителі нашого часу все частіше і частіше віддають свою перевагу транспорту з коробкою автомат.

  У багатьох європейських країнах майбутні водії одержують права з обов’язковою вказівкою виду коробки передач. І якщо в документі вказано АКПП, то тільки з такою коробкою передач людина має право керувати машиною.

  Рано чи пізно будь-яка коробка передач потребує ремонту, а конкретніше адаптації.

  Що таке адаптація коробки? Це унікальний процес, за допомогою якого КП підлаштовується під стиль водія саме цього транспортного засобу. Завдяки цій послузі в системі АКПП автомобіля відбувається програмний та механічний ремонт одночасно.

  Скидання – адаптація коробки передач

  Навіть у найновіших машин із роботизованими коробками передач трапляється збій програмного забезпечення. Причиною може бути недоопрацювання виробників, які створювали модель. Немає значення коробка передач це німецької, японської чи американської машини, всім АКПП потрібна адаптація. Тобто перезавантаження або скидання налаштувань автоматичної коробки перемикання передач.

  Як зрозуміти, що вам потрібно терміново звернутися до нашого сервісу?

  Ви це відчуєте одразу. Ваш автомобіль почав нерівно їхати і створюється враження, що КП начебто сіпається? Чи ви відчули істотну втрату швидкості та різкий старт на світлофорі? Все тому, що коли коробка автомат несправна, автомобіль хаотично набирає обертів. У будь-якому випадку краще не тягнути і при перших «симптомах» показати вашого залізного коня майстрам нашого автосервісу, щоб уникнути глобальних наслідків і дорогого ремонту надалі.

  СТО Iron Master знаходиться в самому центрі Києва і вирішить цю проблему адаптацією АКПП. У цю спеціальну послугу входить: скидання налаштувань, налаштування системи, діагностика роботи АКПП, безпечна збірка наприкінці всіх маніпуляцій.

  Наші кваліфіковані фахівці проведуть ремонт та скидання-адаптацію будь-якої складності в обумовлені терміни, з гарантією якості та за прийнятними цінами.

  Вартість послуги

  Адаптація коробки передач

  800 - 1 200₴

  Відгук на вакансію

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   Отклик на вакансию

   Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в  ближайшее время.


    Когда вы нажимаете на кнопку "Отправить заявку", вы принимаете политику конфиденциальности сайта